TE Connectivity AMP Connectors 36502CR18JTDG
36502CR18JTDG picture photo
Mfg. Part Number
36502CR18JTDG
Brief Description
3650 1008 0.18UH 5% 2K RL
Datasheet Download
36502CR18JTDG.pdf
Availability of 36502CR18JTDG
QUANTITY
36502CR18JTDG Order Process
Ship out your order
Specifications of 36502CR18JTDG
Internal Part NumberEIS-36502CR18JTDG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36502CR18JTDG
Related Links36502C, 36502CR18JTDG Datasheet, TE Connectivity AMP Connectors Distributor
36502CR18JTDG Details Description
Related parts for 36502CR18JTDG
CABLE SMA/SMA-JACK 24" RG-58 datasheet.pdf
RES 4.7K OHM 5W 5% RADIAL datasheet.pdf
SENSOR TEMPERATURE SMBUS 20QSOP datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.2 OHM 5% 150W datasheet.pdf
RES SMD 221 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10% 35V AXIAL datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V datasheet.pdf
750 TB SPRING PLUG datasheet.pdf
PT FO 2.0MM OFNR XG LC SC YEL datasheet.pdf
Low Cost, 300 MHz Rail-to-Rail Amplifiers IC datasheet.pdf
250 MHz, 10 ns Switching Multiplexers w/Amplifier IC datasheet.pdf