Vishay/Sprague 36DX991F350BC2A
36DX991F350BC2A picture photo
Mfg. Part Number
36DX991F350BC2A
Brief Description
99UF 350V 51X105 85C ST
Datasheet Download
36DX991F350BC2A.pdf
Availability of 36DX991F350BC2A
QUANTITY
36DX991F350BC2A Order Process
Ship out your order
Specifications of 36DX991F350BC2A
Internal Part NumberEIS-36DX991F350BC2A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package49
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)36DX991F350BC2A
Related Links36DX991, 36DX991F350BC2A Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
36DX991F350BC2A Details Description
Related parts for 36DX991F350BC2A
CONN PC PIN CIRC 0.018DIA GOLD datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 5000K 2SMD datasheet.pdf
RES SMD 115 OHM 1% 1/4W 1210 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.81MM datasheet.pdf
VARISTOR 216V 1.75KA DISC 7MM datasheet.pdf
IC GATE DVR LO-SIDE DL 5A 8MSOP datasheet.pdf
IC OSC VCXO 114.285MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 2A 12DFN datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5V SMD datasheet.pdf