TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 382A012-25/225-CS-2078-0
382A012-25/225-CS-2078-0 picture photo
Mfg. Part Number
382A012-25/225-CS-2078-0
Brief Description
TFIT POLY MOLDED P
Datasheet Download
382A012-25/225-CS-2078-0.pdf
Availability of 382A012-25/225-CS-2078-0
QUANTITY
382A012-25/225-CS-2078-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 382A012-25/225-CS-2078-0
Internal Part NumberEIS-382A012-25/225-CS-2078-0
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)382A012-25/225-CS-2078-0
382A012-25/225-CS-2078-0 Details Description
Related parts for 382A012-25/225-CS-2078-0
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
PHOTODIODE 11.3MM BNC CONN PKG datasheet.pdf
CAP CER 0.012UF 630V NP0 1825 datasheet.pdf
CAP NIOB OXID 68UF 20% 1.8V 1210 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1 OHM 5% 1100W datasheet.pdf
RES 2.87K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
OLINUXINO IMX233 SERIAL JTAG datasheet.pdf
LSF-SMT 3.81/04/135 3.5 BK datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf
CAP FILM 150NF 20% 310VAC RAD datasheet.pdf
1POLE 30A 1000VDC MFH FOR 10X38 datasheet.pdf