Bourns Inc. 4306R-101-223LF
4306R-101-223LF picture photo
Mfg. Part Number
4306R-101-223LF
Brief Description
RES ARRAY 5 RES 22K OHM 6SIP
Datasheet Download
4306R-101-223LF.pdf
Availability of 4306R-101-223LF
QUANTITY
4306R-101-223LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 4306R-101-223LF
Internal Part NumberEIS-4306R-101-223LF
Circuit TypeBussed
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±2%
Number of Resistors5
Number of Pins6
Power Per Element200mW
Temperature Coefficient±100ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package6-SIP
Size / Dimension0.584" L x 0.085" W (14.83mm x 2.16mm)
Height0.195" (4.95mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4306R-101-223LF
Related Links4306R-1, 4306R-101-223LF Datasheet, Bourns Inc. Distributor
4306R-101-223LF Details Description
Related parts for 4306R-101-223LF
RELAY OPTO AC/DC 400V 120MA 6SMD datasheet.pdf
DOOR STEEL 41.8X18.8X0.53" BE/GY datasheet.pdf
CABLE ATA/SATA 19" datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
SENSOR TRANS OPAQUE OPTOSCHMITT datasheet.pdf
TVS DIODE 75VWM 119.4VC AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 50W datasheet.pdf
RES 392 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M12 NYLON 47MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 250W datasheet.pdf
CABLE N TYPE TO SMA PLUG 9.84FT datasheet.pdf
RES SMD 2.49K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf