CTS Electronic Components 445A32H30M00000
445A32H30M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445A32H30M00000
Brief Description
Crystal 30.0000MHz 30ppm 32pF 30 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445A32H30M00000.pdf
Availability of 445A32H30M00000
QUANTITY
445A32H30M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445A32H30M00000
Internal Part NumberEIS-445A32H30M00000
TypeMHz Crystal
Frequency30MHz
Frequency Stability±20ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance32pF
ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-10°C ~ 60°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)