CTS Electronic Components 445I25H12M00000
445I25H12M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445I25H12M00000
Brief Description
Crystal 12.0000MHz 20ppm 32pF 50 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445I25H12M00000.pdf
Availability of 445I25H12M00000
QUANTITY
445I25H12M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445I25H12M00000
Internal Part NumberEIS-445I25H12M00000
TypeMHz Crystal
Frequency12MHz
Frequency Stability±50ppm
Frequency Tolerance±20ppm
Load Capacitance32pF
ESR (Equivalent Series Resistance)50 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445I25H12M00000
Related Links445I25H, 445I25H12M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445I25H12M00000 Details Description
Related parts for 445I25H12M00000
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V datasheet.pdf
CONN HEADER 2POS 1.25MM GOLD datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS 3MM RT ANG AU datasheet.pdf
TEST LEAD 22AWG 300V GREEN 100' datasheet.pdf
CONN FERRULE FOR SMB CONNECTORS datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
RES 681 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 15VOUT 100W datasheet.pdf
BOARD PIGGYBACK FOR STM330 MOD datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 22K OHM 8SRT datasheet.pdf