CTS Electronic Components 445I35A30M00000
445I35A30M00000 picture photo
Mfg. Part Number
445I35A30M00000
Brief Description
Crystal 30.0000MHz 30ppm 10pF 30 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD
Datasheet Download
445I35A30M00000.pdf
Availability of 445I35A30M00000
QUANTITY
445I35A30M00000 Order Process
Ship out your order
Specifications of 445I35A30M00000
Internal Part NumberEIS-445I35A30M00000
TypeMHz Crystal
Frequency30MHz
Frequency Stability±50ppm
Frequency Tolerance±30ppm
Load Capacitance10pF
ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohm
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case2-SMD
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.053" (1.35mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)445I35A30M00000
Related Links445I35A, 445I35A30M00000 Datasheet, CTS Electronic Components Distributor
445I35A30M00000 Details Description
Related parts for 445I35A30M00000
IC CLOCKED FIFO MEMORY 80-LQFP datasheet.pdf
CONV DC/DC 12VIN ADJ OUT 10A datasheet.pdf
RES SMD 97.6 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 12POS WALLMNT SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W datasheet.pdf
CBL RIBN 12COND 0.039 MULTI 300' datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 24POS 0.20MM R/A datasheet.pdf
IC CLK GENERATOR LVCMOS 28QSOP datasheet.pdf
CHAMP 050 B/B PLUG V W/LG 40P datasheet.pdf
CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf
CAP FILM 0.0056 UF 20% 300 VAC R datasheet.pdf