E-T-A 482-G700-R1M1-Z0S0-25A
482-G700-R1M1-Z0S0-25A picture photo
Mfg. Part Number
482-G700-R1M1-Z0S0-25A
Brief Description
CIR BRKR THRM 25A 115VAC 28VDC
Datasheet Download
482-G700-R1M1-Z0S0-25A.pdf
Availability of 482-G700-R1M1-Z0S0-25A
QUANTITY
482-G700-R1M1-Z0S0-25A Order Process
Ship out your order
Specifications of 482-G700-R1M1-Z0S0-25A
Internal Part NumberEIS-482-G700-R1M1-Z0S0-25A
Breaker TypeThermal
Current Rating25A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)482-G700-R1M1-Z0S0-25A
Related Links482-G700-R1, 482-G700-R1M1-Z0S0-25A Datasheet, E-T-A Distributor
482-G700-R1M1-Z0S0-25A Details Description
Related parts for 482-G700-R1M1-Z0S0-25A
CAP CER 220PF 50V C0G 0603 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 8.4MHZ RRO 14TSSOP datasheet.pdf
IC BUFFER DVR TRI-ST QD 14TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 27K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC LOAD SWITCH ULOW RDS 6-DSBGA datasheet.pdf
WIREWAY/JUNCT 12X10.25/2.5X2.5" datasheet.pdf
RES 3.24K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 150W datasheet.pdf
Crystal 30.0000MHz 15ppm 18pF 100 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CAP FILM 330NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf