E-T-A 483-G411-K1M1-D1S0ZK-10A
483-G411-K1M1-D1S0ZK-10A picture photo
Mfg. Part Number
483-G411-K1M1-D1S0ZK-10A
Brief Description
CIR BRKR THRM 10A 115VAC 28VDC
Datasheet Download
483-G411-K1M1-D1S0ZK-10A.pdf
Availability of 483-G411-K1M1-D1S0ZK-10A
QUANTITY
483-G411-K1M1-D1S0ZK-10A Order Process
Ship out your order
Specifications of 483-G411-K1M1-D1S0ZK-10A
Internal Part NumberEIS-483-G411-K1M1-D1S0ZK-10A
Breaker TypeThermal
Current Rating10A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)483-G411-K1M1-D1S0ZK-10A
Related Links483-G411-K1M, 483-G411-K1M1-D1S0ZK-10A Datasheet, E-T-A Distributor
483-G411-K1M1-D1S0ZK-10A Details Description
Related parts for 483-G411-K1M1-D1S0ZK-10A
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
CONN SPRING 34POS SNGL .410 SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 6VWM 10.3VC SMB datasheet.pdf
MODEM CELLULAR QUAD E-GPRS datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 15VIN 24VOUT SMD datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR TPS82672-646 datasheet.pdf
LED CBI 5.3X4.6X4.8MM GREEN SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 60V 5W T18 datasheet.pdf