Integrated Device Technology (IDT) 4HF187510Z3AACUGI8
4HF187510Z3AACUGI8 picture photo
Mfg. Part Number
4HF187510Z3AACUGI8
Brief Description
OSC MEMS 187.51MHZ LVPECL SMD
Datasheet Download
4HF187510Z3AACUGI8.pdf
Availability of 4HF187510Z3AACUGI8
QUANTITY
4HF187510Z3AACUGI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 4HF187510Z3AACUGI8
Internal Part NumberEIS-4HF187510Z3AACUGI8
TypeMEMS (Silicon)
Frequency187.51MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVPECL
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±50ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)95mA (Typ)
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height0.035" (0.90mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)4HF187510Z3AACUGI8
Related Links4HF187510, 4HF187510Z3AACUGI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
4HF187510Z3AACUGI8 Details Description
Related parts for 4HF187510Z3AACUGI8
CONN HEADER VERT 50POS .100 GOLD datasheet.pdf
RES SMD 43.2OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 324 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 1.8K OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 28V datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 3.3VIN +/-24VOUT datasheet.pdf
FIXED IND 22NH 640MA 150 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
RES SMD 619 OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN PLUG 9POS PNL MNT SLDR datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 29A TO-252 datasheet.pdf