FFF 54121-108361500LF
54121-108361500LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-108361500LF
Brief Description
CONN STACKER
Datasheet Download
54121-108361500LF.pdf
Availability of 54121-108361500LF
QUANTITY
54121-108361500LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-108361500LF
Internal Part NumberEIS-54121-108361500LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
PackagingBulk
Number of Positions36
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall0.925" (23.50mm)
Length - Post (Mating)0.215" (5.45mm)
Length - Stack Height0.590" (15.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-108361500LF
Related Links54121-10, 54121-108361500LF Datasheet, FFF Distributor
54121-108361500LF Details Description
Related parts for 54121-108361500LF
CONN BNC PLUG R/A 75 OHM CRIMP datasheet.pdf
IC OPAMP CHOPPER 3MHZ RRO 16SSOP datasheet.pdf
TRIMMER 2.2K OHM 0.5W TH datasheet.pdf
RES SMD 3.16K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC OPAMP ZRO-DRFT 350KHZ 8VSSOP datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 30"L X 21.38"W datasheet.pdf
IC REG/CHRGR NARROW VDC 28TQFN datasheet.pdf
TERM BLOCK 5.00MM 24POS datasheet.pdf