FFF 54121-112360800LF
54121-112360800LF picture photo
Mfg. Part Number
54121-112360800LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54121-112360800LF.pdf
Availability of 54121-112360800LF
QUANTITY
54121-112360800LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54121-112360800LF
Internal Part NumberEIS-54121-112360800LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
PackagingBulk
Number of Positions36
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall1.325" (33.66mm)
Length - Post (Mating)0.890" (22.61mm)
Length - Stack Height0.315" (8.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54121-112360800LF
Related Links54121-11, 54121-112360800LF Datasheet, FFF Distributor
54121-112360800LF Details Description
Related parts for 54121-112360800LF
RES SMD 28.7K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
IC DAC 10BIT R-R SC70-6 datasheet.pdf
PHOTODIODE SIDELOOKER PIN TO-92 datasheet.pdf
OSCILLATOR XO 5.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W datasheet.pdf
RES 1.6K OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
HMIK SV BEL SDP FE ANG 50P M2.5 datasheet.pdf
RES 0.412 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 61POS T/H 0.100 GOLD datasheet.pdf
HEADER TURRET SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf
SPIRAL SPRING datasheet.pdf
RES SMD 30.1K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf