FFF 54122-109101500LF
54122-109101500LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-109101500LF
Brief Description
CONN STACKER
Datasheet Download
54122-109101500LF.pdf
Availability of 54122-109101500LF
QUANTITY
54122-109101500LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-109101500LF
Internal Part NumberEIS-54122-109101500LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingBulk
Number of Positions10
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.025" (26.03mm)
Length - Post (Mating)0.315" (7.99mm)
Length - Stack Height0.590" (15.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-109101500LF
Related Links54122-10, 54122-109101500LF Datasheet, FFF Distributor
54122-109101500LF Details Description
Related parts for 54122-109101500LF
CAP TANT 1.5UF 35V 10% 1210 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V/ADJ 0.3A 8TDFN datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 1KV TRANS 4-CLCC datasheet.pdf
TERM BLOCK 2POS SIDE ENT 3.81MM datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP datasheet.pdf
TVS DIODE 56VWM 92.6VC AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
RES 374K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X25MM XCUT datasheet.pdf
ATTENUATOR 8 DB DC 18GHZ datasheet.pdf
FUSE 140AMP 250VAC SEMI-COND datasheet.pdf