FFF 54122-811202300LF
54122-811202300LF picture photo
Mfg. Part Number
54122-811202300LF
Brief Description
HEADER BERGSTIK STR
Datasheet Download
54122-811202300LF.pdf
Availability of 54122-811202300LF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
54122-811202300LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 54122-811202300LF
Internal Part NumberEIS-54122-811202300LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
PackagingBulk
Number of Positions20
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.100" (2.54mm)
Length - Overall1.225" (31.12mm)
Length - Post (Mating)0.200" (5.08mm)
Length - Stack Height0.905" (23.00mm)
Length - Tail0.120" (3.05mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)54122-811202300LF
Related Links54122-81, 54122-811202300LF Datasheet, FFF Distributor
54122-811202300LF Details Description
Related parts for 54122-811202300LF
JUMPER-H1507TR/A2015N/H1507TR 6" datasheet.pdf
TRANS NPN DARL 30V 0.3A SOT23 datasheet.pdf
JUMPER M5X45 PA datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 82K OHM 16SOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle 8 Position 0.100" (2.54mm) Gold or Gold, GXT Through Hole datasheet.pdf
IC PLL CLOCK DRIVER 28-PLCC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 4POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
9+9 DIL MALE HORIZ CONN datasheet.pdf
RND SPACER #10 POLYSTYRENE 25MM datasheet.pdf
IC GENERATOR datasheet.pdf
FERRITE CHIP BEAD 01005 120 OHM datasheet.pdf
1.5 GHz to 2.4 GHz RF Vector Modulator IC datasheet.pdf