TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A0822-26-4/93
55A0822-26-4/93 picture photo
Mfg. Part Number
55A0822-26-4/93
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A0822-26-4/93.pdf
Availability of 55A0822-26-4/93
QUANTITY
55A0822-26-4/93 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A0822-26-4/93
Internal Part NumberEIS-55A0822-26-4/93
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A0822-26-4/93
55A0822-26-4/93 Details Description
Related parts for 55A0822-26-4/93
RES SMD 2.8K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SHUNT CLOSED TOP 2POS .100 GOLD datasheet.pdf
SENSOR 75PSIS 7/16 5V 36" datasheet.pdf
CAP CER 560PF 50V 10% BP 0805 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT INLINE 39POS PIN datasheet.pdf
CONN PLUG 30POS INLINE PIN datasheet.pdf
RES 121 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
OPTOISO 5.3KV DARL W/BASE 6SMD datasheet.pdf
21 MTE VERT SMT HDR FULL LF-PB datasheet.pdf
FIXED IND 470NH 120MA 1.5 OHM datasheet.pdf
RES SMD 1.2 OHM 1% 1W MELF datasheet.pdf