TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1121-16-9/93-9
55A1121-16-9/93-9 picture photo
Mfg. Part Number
55A1121-16-9/93-9
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A1121-16-9/93-9.pdf
Availability of 55A1121-16-9/93-9
QUANTITY
55A1121-16-9/93-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1121-16-9/93-9
Internal Part NumberEIS-55A1121-16-9/93-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1121-16-9/93-9
55A1121-16-9/93-9 Details Description
Related parts for 55A1121-16-9/93-9
CONN EDGECARD 88POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 72POS 0.156 datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 1.3K OHM 0404 datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 640MA 480 MOHM datasheet.pdf
BOARD EVAL SI4737 VERSION B datasheet.pdf
PIGTAIL SM LDS SCAPC datasheet.pdf
MICRO-D PLUG 51POS SKT 18" WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
RES 20K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf