TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A1121-24-5/9-9
55A1121-24-5/9-9 picture photo
Mfg. Part Number
55A1121-24-5/9-9
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A1121-24-5/9-9.pdf
Availability of 55A1121-24-5/9-9
QUANTITY
55A1121-24-5/9-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A1121-24-5/9-9
Internal Part NumberEIS-55A1121-24-5/9-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A1121-24-5/9-9
55A1121-24-5/9-9 Details Description
Related parts for 55A1121-24-5/9-9
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
TIMER MINI MULTI-TIME 4PDT datasheet.pdf
CONN MCX JACK R/A 50 OHM PCB datasheet.pdf
CONN ADAPT FME PLUG TO FME PLUG datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
CAP CER 1.4PF 100V P2H 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
FFC 1.25 TYPE D 6 CKTS LGT 152 datasheet.pdf
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 1.69A 190 MOHM datasheet.pdf
CARD GUIDE 5.86" YELLOW datasheet.pdf