TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A4121-20-0/9-9
55A4121-20-0/9-9 picture photo
Mfg. Part Number
55A4121-20-0/9-9
Manufacturer
Product Category
Multiple Conductor Cables
Brief Description
55A CABLE/SINGLE WALL
Datasheet Download
55A4121-20-0/9-9.pdf
Availability of 55A4121-20-0/9-9
QUANTITY
55A4121-20-0/9-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A4121-20-0/9-9
Internal Part NumberEIS-55A4121-20-0/9-9
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cables, Wires
FamilyMultiple Conductor Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A4121-20-0/9-9
55A4121-20-0/9-9 Details Description
Related parts for 55A4121-20-0/9-9
DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC SRAM 9MBIT 150MHZ 100TQFP datasheet.pdf
OSC OCXO 12.8MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
IC SWTICH DUAL SPST 8-MINIQFN datasheet.pdf
IC AUDIO CODEC 24BIT 30VSOP datasheet.pdf
RES SMD 16K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RIGHT EAGLE BLADE MINI-F datasheet.pdf
MOD IR RCVR 36KHZ TOP VIEW SHIEL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 30POS INLINE SKT datasheet.pdf
CAP CER 3.9PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN 12VOUT datasheet.pdf