TE Connectivity Raychem Cable Protection 55A7238-20-3/6/9-9CS2627
55A7238-20-3/6/9-9CS2627 picture photo
Mfg. Part Number
55A7238-20-3/6/9-9CS2627
Brief Description
55A CABLE/DUAL 10/ SM
Datasheet Download
55A7238-20-3/6/9-9CS2627.pdf
Availability of 55A7238-20-3/6/9-9CS2627
QUANTITY
55A7238-20-3/6/9-9CS2627 Order Process
Ship out your order
Specifications of 55A7238-20-3/6/9-9CS2627
Internal Part NumberEIS-55A7238-20-3/6/9-9CS2627
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)55A7238-20-3/6/9-9CS2627
55A7238-20-3/6/9-9CS2627 Details Description
Related parts for 55A7238-20-3/6/9-9CS2627
LAMP FESTOON 10X30 12V 8W AXIAL datasheet.pdf
CABLE ASSEM 2MM 50PS SGL END 12" datasheet.pdf
CAP CER 820PF 1KV NP0 1210 datasheet.pdf
CAP CER 0.30PF 150V 0606 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 200V 96A TO-268 datasheet.pdf
IC ADC 11BIT 200MSPS DUAL 60-LLP datasheet.pdf
RES SMD 4.99KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 15 OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
CONN LINE SOURCE CRIMP 1POS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 30 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf