Conec 6STD37PAM99B30X
6STD37PAM99B30X picture photo
Mfg. Part Number
6STD37PAM99B30X
Brief Description
37POS M S.C WATER RESIS. 4-40
Datasheet Download
6STD37PAM99B30X.pdf
Availability of 6STD37PAM99B30X
QUANTITY
6STD37PAM99B30X Order Process
Ship out your order
Specifications of 6STD37PAM99B30X
Internal Part NumberEIS-6STD37PAM99B30X
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)6STD37PAM99B30X
Related Links6STD37P, 6STD37PAM99B30X Datasheet, Conec Distributor
6STD37PAM99B30X Details Description
Related parts for 6STD37PAM99B30X
CONN PCMCIA CARD PUSH-PUSH R/A datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
RND SPACER 0.091" NYLON 10.54MM datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
BOARD DEMO FOR ADC1415S080F1 datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X20MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 37POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
LED ASSY RA 3MM 3X1 YLW DIFF datasheet.pdf
CAP POLYMER 560UF 20% 4V T/H datasheet.pdf