Integrated Device Technology (IDT) 71V67602S133PFGI8
71V67602S133PFGI8 picture photo
Mfg. Part Number
71V67602S133PFGI8
Brief Description
IC SRAM 9MBIT 133MHZ 100TQFP
Datasheet Download
71V67602S133PFGI8.pdf
Availability of 71V67602S133PFGI8
QUANTITY
71V67602S133PFGI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 71V67602S133PFGI8
Internal Part NumberEIS-71V67602S133PFGI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Memory Size9M (256K x 36)
Speed133MHz
InterfaceParallel
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case100-LQFP
Supplier Device Package100-TQFP (14x14)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)71V67602S133PFGI8
Related Links71V67602, 71V67602S133PFGI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
71V67602S133PFGI8 Details Description
Related parts for 71V67602S133PFGI8
FIXED IND 33UH 8.4A 25 MOHM TH datasheet.pdf
IC EEPROM 1KBIT 2MHZ 8DFN datasheet.pdf
RES SMD 6.81 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES WW 3W 220 OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V datasheet.pdf
TAPE COPPER FOIL 25.4MMX5.5M datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
RES 1K OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
XCEDE HD 3W 3PVH 4COL datasheet.pdf
PLIER DIAGONAL MIDGET 4" CDD datasheet.pdf
IC DDR1 512M 166MHZ 60BGA datasheet.pdf