Vishay/Sprague 80D681P200KD2DE3
80D681P200KD2DE3 picture photo
Mfg. Part Number
80D681P200KD2DE3
Brief Description
680UF 200V 30X40 85C SI
Datasheet Download
80D681P200KD2DE3.pdf
Availability of 80D681P200KD2DE3
QUANTITY
80D681P200KD2DE3 Order Process
Ship out your order
Specifications of 80D681P200KD2DE3
Internal Part NumberEIS-80D681P200KD2DE3
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)80D681P200KD2DE3
Related Links80D681P2, 80D681P200KD2DE3 Datasheet, Vishay/Sprague Distributor
80D681P200KD2DE3 Details Description
Related parts for 80D681P200KD2DE3
TRANS NPN 30V 3A SOT-89 datasheet.pdf
CABLE CAT6 DBL-SHIELDED RED .5M datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER I2C 6WLCSP datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 100V X7R 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
RES 30.9K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M3 NYLON 85MM datasheet.pdf
IC FLASH 16GBIT VFBGA datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS INLINE PIN datasheet.pdf