Preci-Dip 821-S1-010-30-012101
821-S1-010-30-012101 picture photo
Mfg. Part Number
821-S1-010-30-012101
Brief Description
CONN SPRING LOAD 10POS SMT 5MM
Datasheet Download
821-S1-010-30-012101.pdf
Availability of 821-S1-010-30-012101
QUANTITY
821-S1-010-30-012101 Order Process
Ship out your order
Specifications of 821-S1-010-30-012101
Internal Part NumberEIS-821-S1-010-30-012101
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package120
Series821
PackagingBulk
Connector TypePiston
Number of Contacts10
Pitch0.079" (2.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)821-S1-010-30-012101
Related Links821-S1-010, 821-S1-010-30-012101 Datasheet, Preci-Dip Distributor
821-S1-010-30-012101 Details Description
Related parts for 821-S1-010-30-012101
RELAY TELECOM DPDT 2A 9V datasheet.pdf
RES SMD 604K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
Connector Receptacle Firewire (IEEE 1394) 6 Position Panel Mount, Screw Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CABLE FOR USB KVM SWITCH 10' datasheet.pdf
FILTER BANDPASS 2.5 GHZ WIMAX datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 250W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 100W datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf