E-T-A 8345-B01A-T3M1-DB1B1B-10A
8345-B01A-T3M1-DB1B1B-10A picture photo
Mfg. Part Number
8345-B01A-T3M1-DB1B1B-10A
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR 10A 80VDC
Datasheet Download
8345-B01A-T3M1-DB1B1B-10A.pdf
Availability of 8345-B01A-T3M1-DB1B1B-10A
QUANTITY
8345-B01A-T3M1-DB1B1B-10A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-B01A-T3M1-DB1B1B-10A
Internal Part NumberEIS-8345-B01A-T3M1-DB1B1B-10A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating10A
Voltage Rating - AC-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-B01A-T3M1-DB1B1B-10A
Related Links8345-B01A-T3, 8345-B01A-T3M1-DB1B1B-10A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-B01A-T3M1-DB1B1B-10A Details Description
Related parts for 8345-B01A-T3M1-DB1B1B-10A
IDC CABLE - MSR60K/MC60F/MCS60K datasheet.pdf
RES SMD 2K OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 200MW SOT23-3 datasheet.pdf
IC GATE NOR 4CH 2-INP 14-SO datasheet.pdf
CONN HEADER 80POS .050" STR PCB datasheet.pdf
RES SMD 0.001 OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
26W MQS HSG RCPT datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 14POS GOLD datasheet.pdf
AM5 SWITCH .1A SPST-NO SHRT RLLR datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X25MM TACH 24VDC datasheet.pdf