E-T-A 8345-B0PB-U3H1-DB1B2B-150A
8345-B0PB-U3H1-DB1B2B-150A picture photo
Mfg. Part Number
8345-B0PB-U3H1-DB1B2B-150A
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR 150A 80VDC
Datasheet Download
8345-B0PB-U3H1-DB1B2B-150A.pdf
Availability of 8345-B0PB-U3H1-DB1B2B-150A
QUANTITY
8345-B0PB-U3H1-DB1B2B-150A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-B0PB-U3H1-DB1B2B-150A
Internal Part NumberEIS-8345-B0PB-U3H1-DB1B2B-150A
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating150A
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC80V
Number of Poles-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-B0PB-U3H1-DB1B2B-150A
Related Links8345-B0PB-U3H, 8345-B0PB-U3H1-DB1B2B-150A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-B0PB-U3H1-DB1B2B-150A Details Description
Related parts for 8345-B0PB-U3H1-DB1B2B-150A
RES SMD 18.7K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf