E-T-A 8345-S00206-15A
8345-S00206-15A picture photo
Mfg. Part Number
8345-S00206-15A
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR 15A
Datasheet Download
8345-S00206-15A.pdf
Availability of 8345-S00206-15A
QUANTITY
8345-S00206-15A Order Process
Ship out your order
Specifications of 8345-S00206-15A
Internal Part NumberEIS-8345-S00206-15A
FamilyCircuit Breakers
Series8345
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating15A
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
Number of Poles-
Actuator Type-
Illumination-
Illumination Voltage (Nominal)-
Mounting Type-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8345-S00206-15A
Related Links8345-S0, 8345-S00206-15A Datasheet, E-T-A Distributor
8345-S00206-15A Details Description
Related parts for 8345-S00206-15A
CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 1UF 20V 10% 1206 datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 4V X6S 0201 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
4 PB SW BARRIERS ON LONG SIDE datasheet.pdf
HEX STANDOFF M5 NYLON 52MM datasheet.pdf
DIODE BRIDGE 600V 50A KBPC-T/W datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE PIN datasheet.pdf
LED EMITTER WHT 650LM STAR MCPCB datasheet.pdf
CTV 39C MIXED TWIN PIN J/N RE datasheet.pdf
ACCY KIT CONDUIT 915MHZ NA datasheet.pdf