Integrated Device Technology (IDT) 8N3Q001EG-0075CDI8
8N3Q001EG-0075CDI8 picture photo
Mfg. Part Number
8N3Q001EG-0075CDI8
Datasheet Download
8N3Q001EG-0075CDI8.pdf
Availability of 8N3Q001EG-0075CDI8
QUANTITY
8N3Q001EG-0075CDI8 Order Process
Ship out your order
Specifications of 8N3Q001EG-0075CDI8
Internal Part NumberEIS-8N3Q001EG-0075CDI8
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
SeriesFemtoClock® NG
PackagingTape & Reel (TR)
TypeClock Oscillator
Count-
Frequency150MHz, 75MHz, 150MHz, 75MHz
Voltage - Supply3.135 V ~ 3.465 V
Current - Supply140mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)8N3Q001EG-0075CDI8
Related Links8N3Q001EG, 8N3Q001EG-0075CDI8 Datasheet, Integrated Device Technology (IDT) Distributor
8N3Q001EG-0075CDI8 Details Description
Related parts for 8N3Q001EG-0075CDI8
CABLE 9COND 16AWG GRAY 1000' datasheet.pdf
MOSFET P-CH 60V 5A TPS datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 200V 2A TO277A datasheet.pdf
EMITTER IR 880NM 100MA SMD datasheet.pdf
IC CTLR USB PROTECTOR QSOP datasheet.pdf
IC SUPERVISOR 2.925V SOT-23-3 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
RES 348 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
DATA CAP 3/8 LT YLW TRANSLUCENT datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM R-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS WALL MNT PIN datasheet.pdf