3M 924217-32-25-EU
924217-32-25-EU picture photo
Mfg. Part Number
924217-32-25-EU
Brief Description
CONN HEADER 25POS .100" GOLD
Datasheet Download
924217-32-25-EU.pdf
Availability of 924217-32-25-EU
QUANTITY
924217-32-25-EU Order Process
Ship out your order
Specifications of 924217-32-25-EU
Internal Part NumberEIS-924217-32-25-EU
PackagingBulk
Number of Positions25
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Length - Overall0.980" (24.89mm)
Length - Post (Mating)0.240" (6.10mm)
Length - Stack Height0.630" (16.00mm)
Length - Tail0.110" (2.79mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)924217-32-25-EU
Related Links924217-, 924217-32-25-EU Datasheet, 3M Distributor
924217-32-25-EU Details Description
Related parts for 924217-32-25-EU
RES SMD 909K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC LINE DVR 500MA DUAL 20SOPWR datasheet.pdf
SENSR OPTO REFL 100MM WIRE AXIAL datasheet.pdf
FAN AXIAL 45X10MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 200V X7R AXIAL datasheet.pdf
RES 5.23K OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 0.1 OHM 5W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 2.26 OHM 1% 30W datasheet.pdf
LSF-SMT 3.50/04/90 1.5SN BK datasheet.pdf
CAP CER 3.2PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
RES SMD 2.55K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf