3M 929648-05-23-EU
929648-05-23-EU picture photo
Mfg. Part Number
929648-05-23-EU
Brief Description
CONN HEADER 23POS R/A .100" GOLD
Datasheet Download
929648-05-23-EU.pdf
Availability of 929648-05-23-EU
QUANTITY
929648-05-23-EU Order Process
Ship out your order
Specifications of 929648-05-23-EU
Internal Part NumberEIS-929648-05-23-EU
Number of Positions23
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.235" (5.97mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)929648-05-23-EU
Related Links929648-, 929648-05-23-EU Datasheet, 3M Distributor
929648-05-23-EU Details Description
Related parts for 929648-05-23-EU
CONN EDGECARD 120PS .100 R/A DIP datasheet.pdf
IC DAC 24BIT 8CH 192KHZ 48-LQFP datasheet.pdf
RES 2.61 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 113 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
VARISTOR 940V 6.5KA DISC 20MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 200W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 11POS SKT datasheet.pdf
RES SMD 1.4M OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
SL COMPLIANT VT SHRD HEADER 5CKT datasheet.pdf
CANMDM-25PH017K datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 120V 80A SOT227 datasheet.pdf