Amphenol Industrial 97-3101A20-18S-946
97-3101A20-18S-946 picture photo
Mfg. Part Number
97-3101A20-18S-946
Brief Description
AB 9C 3#12 6#16 SKT RECP
Datasheet Download
97-3101A20-18S-946.pdf
Availability of 97-3101A20-18S-946
QUANTITY
97-3101A20-18S-946 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3101A20-18S-946
Internal Part NumberEIS-97-3101A20-18S-946
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3101A20-18S-946
Related Links97-3101A2, 97-3101A20-18S-946 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3101A20-18S-946 Details Description
Related parts for 97-3101A20-18S-946
TRANSMITTER RF 916MHZ 10PIN SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK SPADE #10 STUD UNINS datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 2.2K OHM 16SOIC datasheet.pdf
CONN FFC FPC RCPT 19POS 2.54MM datasheet.pdf
MICRO-D PLUG 51POS SKT 18" WIRE datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 4V SMD datasheet.pdf
IC MOTOR DRIVER PAR 44SSOP datasheet.pdf
RES 5.11K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf