Amphenol Industrial 97-3106A16-10S-417
97-3106A16-10S-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A16-10S-417
Brief Description
AB 3C 2#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106A16-10S-417.pdf
Availability of 97-3106A16-10S-417
QUANTITY
97-3106A16-10S-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A16-10S-417
Internal Part NumberEIS-97-3106A16-10S-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A16-10S-417
Related Links97-3106A1, 97-3106A16-10S-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A16-10S-417 Details Description
Related parts for 97-3106A16-10S-417
CAP FILM 7UF 250VAC RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 30PF 25V T2H 0201 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 20V 500MA VESM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
RELAY GEN PUR DPDT 500MA 100V datasheet.pdf
CAP TANT 82UF 5% 20V AXIAL datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 128KB FLASH 44TQFP datasheet.pdf
FAN AXIAL 280X80MM BALL 230VAC datasheet.pdf
Crystal 54.0000MHz 10ppm 12pF 60 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf