Amphenol Industrial 97-3106A18-22PY-940
97-3106A18-22PY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106A18-22PY-940
Brief Description
AB 3C 3#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106A18-22PY-940.pdf
Availability of 97-3106A18-22PY-940
QUANTITY
97-3106A18-22PY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106A18-22PY-940
Internal Part NumberEIS-97-3106A18-22PY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106A18-22PY-940
Related Links97-3106A1, 97-3106A18-22PY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106A18-22PY-940 Details Description
Related parts for 97-3106A18-22PY-940
CONN HEADER 15POS .084 VERT TIN datasheet.pdf
ADAPTER BNC PLUG TO RCA JACK datasheet.pdf
SIDAC MC BI 190V 400A TO-92 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN STACKER 12POS 0.100" T/H datasheet.pdf
RES 10.7K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 10POS PIN datasheet.pdf
SWITCH ROCKER 4PDT 5A 120V datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 5W T18 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 20POS TIN datasheet.pdf