Amphenol Industrial 97-3106B22-4PZ-417
97-3106B22-4PZ-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B22-4PZ-417
Brief Description
AB 4C 2#12, 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B22-4PZ-417.pdf
Availability of 97-3106B22-4PZ-417
QUANTITY
97-3106B22-4PZ-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B22-4PZ-417
Internal Part NumberEIS-97-3106B22-4PZ-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B22-4PZ-417
Related Links97-3106B2, 97-3106B22-4PZ-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B22-4PZ-417 Details Description
Related parts for 97-3106B22-4PZ-417
RES SMD 43K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
RES SMD 46.4OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 0.022UF 5% 10VDC 0805 datasheet.pdf
IC FIFO 16384X36 5NS 208-BGA datasheet.pdf
CAP CER 0.027UF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
FRAME PANEL MOUNTING TYPE A datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 4V 20% 1507 datasheet.pdf
CAP CER 270PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf