Amphenol Industrial 97-3107A20-21PW-940
97-3107A20-21PW-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A20-21PW-940
Brief Description
AB 9C 8#16, 1#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107A20-21PW-940.pdf
Availability of 97-3107A20-21PW-940
QUANTITY
97-3107A20-21PW-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A20-21PW-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A20-21PW-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A20-21PW-940
Related Links97-3107A2, 97-3107A20-21PW-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A20-21PW-940 Details Description
Related parts for 97-3107A20-21PW-940
CONN JACK PHONE 1/4" 2POS CLOSED datasheet.pdf
RES SMD 2.94KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
FUSE GLASS 1.5A 250VAC 125VDC datasheet.pdf
CONN HEADER LOPRO STR 20POS GOLD datasheet.pdf
IC RS232 3V-5.5V DRVR 16-SSOP datasheet.pdf
TEMP SENSOR RTD 100 OHM 0805 datasheet.pdf
SCR MOD ISO DUAL 1000V 500A datasheet.pdf
TVS DIODE 43VWM 69.4VC P600 datasheet.pdf
CONN CONTACT PIN 24-26AWG GOLD datasheet.pdf
MULTI-PAIR 8COND 24AWG SHLD 100' datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 135MA 8 OHM SMD datasheet.pdf