Amphenol Industrial 97-3107B18-4PY-417
97-3107B18-4PY-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B18-4PY-417
Brief Description
AB 4C 4#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B18-4PY-417.pdf
Availability of 97-3107B18-4PY-417
QUANTITY
97-3107B18-4PY-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B18-4PY-417
Internal Part NumberEIS-97-3107B18-4PY-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B18-4PY-417
Related Links97-3107B1, 97-3107B18-4PY-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B18-4PY-417 Details Description
Related parts for 97-3107B18-4PY-417
IC OPAMP VFB 200MHZ RRO 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 1.33KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 35V 20% 2910 datasheet.pdf
RES 21K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
9+9 WAY EXT WALL F CRIMP L/BORE datasheet.pdf
IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM L-TAB datasheet.pdf
CAP CER 9.3PF 25V NP0 01005 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 100POS PIN datasheet.pdf
Virtex-E 1.8 V FPGA Field Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf