Amphenol Industrial 97-3108A24-5PZ-940
97-3108A24-5PZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A24-5PZ-940
Brief Description
AB 16C 16#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108A24-5PZ-940.pdf
Availability of 97-3108A24-5PZ-940
QUANTITY
97-3108A24-5PZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A24-5PZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3108A24-5PZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A24-5PZ-940
Related Links97-3108A2, 97-3108A24-5PZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A24-5PZ-940 Details Description
Related parts for 97-3108A24-5PZ-940
IC INVERTER HEX SMD 14-SOIC datasheet.pdf
RECEPT WRAPOST .062"DIA .510" datasheet.pdf
IC SWITCH DUAL SPST 8MSOP datasheet.pdf
CBL RIBN 26COND 0.039 GRAY 100M datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 4POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
ANTENNA T BAR GSM QB ADHESIVE datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 10% 250V AXIAL datasheet.pdf