Amphenol Industrial 97-3108A28-12SX-417
97-3108A28-12SX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108A28-12SX-417
Brief Description
AB 26C 26#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108A28-12SX-417.pdf
Availability of 97-3108A28-12SX-417
QUANTITY
97-3108A28-12SX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108A28-12SX-417
Internal Part NumberEIS-97-3108A28-12SX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108A28-12SX-417
Related Links97-3108A2, 97-3108A28-12SX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108A28-12SX-417 Details Description
Related parts for 97-3108A28-12SX-417
TAPE POLYIMIDE HI-TEMP 1X36YD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
ROUND SPACER #6 PVC 1/8" datasheet.pdf
RES 0.887 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
HERMETIC THERMOSTAT datasheet.pdf
IC FLASH 8MBIT 100MHZ 8UDFN datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS R/A .100" GOLD datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 6AWG RED 1000' datasheet.pdf
IC OPAMP DIFF 1.35GHZ 16LFCSP datasheet.pdf
FUSE AUTO 30A 32VDC BLADE datasheet.pdf