Amphenol Industrial 97-4102A22-14P-662
97-4102A22-14P-662 picture photo
Mfg. Part Number
97-4102A22-14P-662
Brief Description
AB 19C 19#16 PIN RECP
Datasheet Download
97-4102A22-14P-662.pdf
Availability of 97-4102A22-14P-662
QUANTITY
97-4102A22-14P-662 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-4102A22-14P-662
Internal Part NumberEIS-97-4102A22-14P-662
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-4102A22-14P-662
Related Links97-4102A2, 97-4102A22-14P-662 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-4102A22-14P-662 Details Description
Related parts for 97-4102A22-14P-662
IC DIAGNOSTIC SCN REG 3ST 24QSOP datasheet.pdf
RES SMD 332 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
MODULE MAGNETIC LAN 1-PORT SMD datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 0.1W USM datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 20% 305VAC RADIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28VIN 6.5VOUT 50W datasheet.pdf
FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM SMD datasheet.pdf
RES 2.5K OHM .3W .01% RADIAL datasheet.pdf
Connector Header 20 Position 0.039" (1.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V datasheet.pdf