ASSMANN WSW Components A-TB250-OQ13CH
A-TB250-OQ13CH picture photo
Mfg. Part Number
A-TB250-OQ13CH
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Datasheet Download
A-TB250-OQ13CH.pdf
Availability of A-TB250-OQ13CH
QUANTITY
A-TB250-OQ13CH Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB250-OQ13CH
Internal Part NumberEIS-A-TB250-OQ13CH
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series-
Packaging-
Type-
Number of Positions-
Positions Per Level-
Number of Levels-
Pitch-
Header Orientation-
Plug Wire Entry-
Termination Style-
Mounting Type-
Current - IEC-
Voltage - IEC-
Current - UL-
Voltage - UL-
Wire Gauge or Range - AWG-
Wire Gauge or Range - mm²-
Color-
Operating Temperature-
Contact Mating Finish-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB250-OQ13CH
Related LinksA-TB250, A-TB250-OQ13CH Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB250-OQ13CH Details Description
Related parts for A-TB250-OQ13CH
CAP CER 0.33UF 100V Z5U RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 220PF 25V X7R 0201 datasheet.pdf
RES SMD 2.15KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 309 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN JR PWR TIMER 2POS 5MM CLEAR datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 50V 5A DO214AB datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2.5 NYLON 67MM datasheet.pdf
SWITCH ROTARY SP8T SOLDER NONSHO datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS CBL RA PIN XLR datasheet.pdf
MOTOR CABLE datasheet.pdf
CAP POLYMER 470UF 20% 10V T/H datasheet.pdf