ASSMANN WSW Components A-TB350-VK09
A-TB350-VK09 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB350-VK09
Datasheet Download
A-TB350-VK09.pdf
Availability of A-TB350-VK09
QUANTITY
A-TB350-VK09 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB350-VK09
Internal Part NumberEIS-A-TB350-VK09
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package800
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions9
Positions Per Level9
Number of Levels1
Pitch0.138" (3.50mm)
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB350-VK09
Related LinksA-TB35, A-TB350-VK09 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB350-VK09 Details Description
Related parts for A-TB350-VK09
RES SMD 1.27K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156 WW datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST PWM 8-TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 2.05 OHM 1% 2W 4124 datasheet.pdf
IBUTTON TEMP LOGGER datasheet.pdf
LED SUPPLY CC/CV AC/DC 6-12V 5A datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 8A TO251A datasheet.pdf