ASSMANN WSW Components A-TB350-VK24
A-TB350-VK24 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB350-VK24
Datasheet Download
A-TB350-VK24.pdf
Availability of A-TB350-VK24
QUANTITY
A-TB350-VK24 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB350-VK24
Internal Part NumberEIS-A-TB350-VK24
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions24
Positions Per Level24
Number of Levels1
Pitch0.138" (3.50mm)
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB350-VK24
Related LinksA-TB35, A-TB350-VK24 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB350-VK24 Details Description
Related parts for A-TB350-VK24
RES SMD 160 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN RCPT 1.25MM 21POS SMD R/A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC SRAM 144KBIT 15NS 68PLCC datasheet.pdf
PROBE DEBUG USB JTAG/SWD FOR ARM datasheet.pdf
IC AMP LO NSE LNA 7X10MM 36MCOB datasheet.pdf
BOX ALUM UNPAINTED 7.88"LX4.73"W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 25W datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
4P 4C 2W VERT XCHD LEFT WK datasheet.pdf