Omron Automation & Safety A22N-PS166
A22N-PS166 picture photo
Mfg. Part Number
A22N-PS166
Brief Description
OFF-COOLANT-ON
Datasheet Download
A22N-PS166.pdf
Availability of A22N-PS166
QUANTITY
A22N-PS166 Order Process
Ship out your order
Specifications of A22N-PS166
Internal Part NumberEIS-A22N-PS166
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22N-PS166
Related LinksA22N-, A22N-PS166 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22N-PS166 Details Description
Related parts for A22N-PS166
TERM BLOCK PCB 5.08MM 38POS OR datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 1KV X7R 1210 datasheet.pdf
IC SRAM 9MBIT 133MHZ 119BGA datasheet.pdf
CONN RCPT 13POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
TVS DIODE 64VWM 103VC SMC datasheet.pdf
RES SMD 2.13KOHM 0.02% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
MALE/PIN 1000-PIECE PACK datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM R-TAB datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 400MA 370 MOHM datasheet.pdf