Omron Automation & Safety A22NZ-2RM-NYA
A22NZ-2RM-NYA picture photo
Mfg. Part Number
A22NZ-2RM-NYA
Manufacturer
Product Category
Configurable Switch Components - Body
Brief Description
YELLOW POS METAL
Datasheet Download
A22NZ-2RM-NYA.pdf
Availability of A22NZ-2RM-NYA
QUANTITY
A22NZ-2RM-NYA Order Process
Ship out your order
Specifications of A22NZ-2RM-NYA
Internal Part NumberEIS-A22NZ-2RM-NYA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Switches
FamilyConfigurable Switch Components - Body
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22NZ-2RM-NYA
Related LinksA22NZ-, A22NZ-2RM-NYA Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22NZ-2RM-NYA Details Description
Related parts for A22NZ-2RM-NYA
CAP ARRAY 22PF 50V NP0 1206 datasheet.pdf
RES SMD 1.43K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 WW datasheet.pdf
THERMISTOR PTC 6.8K OHM 5% 1206 datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 7.32K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGEBOARD DUAL 12POS 5A datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 10-12 AWG 0.250" (6.35mm) Crimp 50PC datasheet.pdf
Crystal 14.7456MHz 50ppm 20pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 47POS STRAIGHT PINS datasheet.pdf