Amphenol Industrial ACC00F22-14P-003
ACC00F22-14P-003 picture photo
Mfg. Part Number
ACC00F22-14P-003
Brief Description
AC 19C 19#16 PIN RECP
Datasheet Download
ACC00F22-14P-003.pdf
Availability of ACC00F22-14P-003
QUANTITY
ACC00F22-14P-003 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACC00F22-14P-003
Internal Part NumberEIS-ACC00F22-14P-003
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACC00F22-14P-003
Related LinksACC00F22, ACC00F22-14P-003 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACC00F22-14P-003 Details Description
Related parts for ACC00F22-14P-003
PLATE COVER SIZE 8 PLASTIC OR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 64POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V datasheet.pdf
IC LASER DVR SFP 11.3GBPS 24TQFN datasheet.pdf
RES 180 OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
04+04 DIL VERT PIN HDR datasheet.pdf
IC FPGA 432 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP FILM 22NF 5% 400VDC AXIAL datasheet.pdf