Amphenol Industrial AIB0F20-15SS
AIB0F20-15SS picture photo
Mfg. Part Number
AIB0F20-15SS
Brief Description
GT 7C 7#12 SKT RECP WALL
Datasheet Download
AIB0F20-15SS.pdf
Availability of AIB0F20-15SS
QUANTITY
AIB0F20-15SS Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB0F20-15SS
Internal Part NumberEIS-AIB0F20-15SS
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB0F20-15SS
Related LinksAIB0F2, AIB0F20-15SS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB0F20-15SS Details Description
Related parts for AIB0F20-15SS
BARBED FASTENER 0.906 NYLON NRTL datasheet.pdf
RES SMD 2.4M OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
RES SMD 7.32K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 15A TO220F datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 4.5-9VIN +/-3.3V datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 19POS 3.81MM datasheet.pdf
RES 24.9K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER 15A AUTO RESET datasheet.pdf
CAP CER 24PF 400VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf