Amphenol Industrial AIB30-28-84SC
AIB30-28-84SC picture photo
Mfg. Part Number
AIB30-28-84SC
Brief Description
GT 9C 9#8 SKT RECP WALL
Datasheet Download
AIB30-28-84SC.pdf
Availability of AIB30-28-84SC
QUANTITY
AIB30-28-84SC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB30-28-84SC
Internal Part NumberEIS-AIB30-28-84SC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB30-28-84SC
Related LinksAIB30-, AIB30-28-84SC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB30-28-84SC Details Description
Related parts for AIB30-28-84SC
PIN BLK,15 POSN,AUTOWIRE datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 700MA 780 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 28POS .156 EXTEND datasheet.pdf
SENSOR 200PSI 1/4-18NPT 4-20MA datasheet.pdf
IC GATE DVR SGL 9A CMOS 8-SOIC datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN TERM BLK FUSE LED 5X20 datasheet.pdf
MALE TERMINAL PH/BR 5558-PBT2L datasheet.pdf
RES 6.81K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf