Amphenol Industrial AIB6DSB3-16-10PS-B30
AIB6DSB3-16-10PS-B30 picture photo
Mfg. Part Number
AIB6DSB3-16-10PS-B30
Brief Description
GT 3C 3#12 PIN PLUG
Datasheet Download
AIB6DSB3-16-10PS-B30.pdf
Availability of AIB6DSB3-16-10PS-B30
QUANTITY
AIB6DSB3-16-10PS-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6DSB3-16-10PS-B30
Internal Part NumberEIS-AIB6DSB3-16-10PS-B30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6DSB3-16-10PS-B30
Related LinksAIB6DSB3-1, AIB6DSB3-16-10PS-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6DSB3-16-10PS-B30 Details Description
Related parts for AIB6DSB3-16-10PS-B30
CAP THIN FILM 12PF 10V 0402 datasheet.pdf
4 X 6 COVERS datasheet.pdf
RES SMD 300K OHM 0.1% 1/6W 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 470NH 1.2A 90 MOHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
CRIMPING DIE (MMZ-1614-E2) datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.33K OHM 1% 20W datasheet.pdf
CONN DIN SOCKET 48POS VERT GOLD datasheet.pdf
OSC PROG 0.7NS 50PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0603 datasheet.pdf