Amphenol Industrial AIT6CGMSR24-28PS
AIT6CGMSR24-28PS picture photo
Mfg. Part Number
AIT6CGMSR24-28PS
Brief Description
ER 24C 24#16 PIN PLUG
Datasheet Download
AIT6CGMSR24-28PS.pdf
Availability of AIT6CGMSR24-28PS
QUANTITY
AIT6CGMSR24-28PS Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT6CGMSR24-28PS
Internal Part NumberEIS-AIT6CGMSR24-28PS
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT6CGMSR24-28PS
Related LinksAIT6CGMS, AIT6CGMSR24-28PS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT6CGMSR24-28PS Details Description
Related parts for AIT6CGMSR24-28PS
RES SMD 18K OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
RES SMD 28K OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 26POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
RES 180 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 898K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 102K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
POLY BAG datasheet.pdf
INDENTER, INSULATION datasheet.pdf
100UF 250V 22X30MM 105C 10000H datasheet.pdf