Amphenol Pcd ALBCBS4120800
ALBCBS4120800 picture photo
Mfg. Part Number
ALBCBS4120800
Manufacturer
Product Category
Cable Ties - Holders and Mountings
Brief Description
HAT SUPPORT
Datasheet Download
ALBCBS4120800.pdf
Availability of ALBCBS4120800
QUANTITY
ALBCBS4120800 Order Process
Ship out your order
Specifications of ALBCBS4120800
Internal Part NumberEIS-ALBCBS4120800
Category Cables, Wires - Management
FamilyCable Ties - Holders and Mountings
SeriesAir LB
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ALBCBS4120800
Related LinksALBCBS, ALBCBS4120800 Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
ALBCBS4120800 Details Description
Related parts for ALBCBS4120800
MOSFET P-CH 6V 1.8A 8MSOP datasheet.pdf
RES SMD 47 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156 DIP SLD datasheet.pdf
CRIMPER ACCESSORY datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V datasheet.pdf
RES 0.255 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
FIXED IND 470NH 1.225A 120 MOHM datasheet.pdf
33+33 DIL VERT SMT HDR P/P datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T766 datasheet.pdf
BUZZER MAGNETIC 3V 9MM RADIAL datasheet.pdf