Abracon Corporation ASFLMPC-30.000MHZ-LR-T
ASFLMPC-30.000MHZ-LR-T picture photo
Mfg. Part Number
ASFLMPC-30.000MHZ-LR-T
Brief Description
OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD
Datasheet Download
ASFLMPC-30.000MHZ-LR-T.pdf
Availability of ASFLMPC-30.000MHZ-LR-T
QUANTITY
ASFLMPC-30.000MHZ-LR-T Order Process
Ship out your order
Specifications of ASFLMPC-30.000MHZ-LR-T
Internal Part NumberEIS-ASFLMPC-30.000MHZ-LR-T
3D ModelASFLMP.pdfASFLMP.stp
Standard Package1,000
TypeMEMS (Silicon)
Frequency30MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputCMOS
Voltage - Supply2.25 V ~ 3.6 V
Frequency Stability±25ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)35mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.035" (0.90mm)
Package / Case6-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Current - Supply (Disable) (Max)26mA
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ASFLMPC-30.000MHZ-LR-T
Related LinksASFLMPC-30., ASFLMPC-30.000MHZ-LR-T Datasheet, Abracon Corporation Distributor
ASFLMPC-30.000MHZ-LR-T Details Description
Related parts for ASFLMPC-30.000MHZ-LR-T
TERM BLK GROUNDING(NS15)GRN/YEL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC FPGA 125 I/O 160PQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
RES 4.27K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
DVI_D - DVI_D SINGLE LINK CABLE datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN HDR 2POS 0.100 SMD R/A GOLD datasheet.pdf
CABLE TIE RELEASABLE:NYL BLACK datasheet.pdf
RES SMD 133 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf